Введіть свій номер телефону - ми вам передзвонимо!

Контакт для Працівників і Кандидатів

Наша команда складається з людей з багаторічним досвідом роботи в сфері найму та працевлаштування іноземців. Ваш перший контакт з нами дає вам гарантію надійного і чесного співробітництва.

Команда Work Service East є частиною групи Work Service Capital, лідера в області кадрової індустрії в Центральній і Східній Європі. Кожен день ми набираємо десятки нових кандидатів, створюючи їх майбутнє в Польщі.

Ми гарантуємо вам безпеку і надійність. Завдяки співпраці з нами ми надамо вам:

  • Більш детальну інформацію про вакансіії й умови праці
  • Консультаційна підтримка і допомога в організації документів для отримання робочої візи
  • Легальна зайнятість в Польщі з доступом до всіх необхідних соціальних допомог та страхування
  • Підтримка під час поїздки з України в Польщу - ми будемо в постійному контакті з вами до тих пір, поки наш куратор не візьме опіку над вами.

Пам'ятайте, що робота, яку ми пропонуємо, безкоштовна. Ми - амбітна команда професіоналів, які зосереджені на довірі і чесності. Ми допоможемо вам досягти ваших професійних і фінансових цілей - Ми побудуємо ваше майбутнє в Польщі!

location

Загальний контакт:

ул. Полтавский шлях, 31 Харків

  • +380681035017

  • +380637034820

  • +380990032815

foto

Марьян Пшезьдзецки

Директор украинского филиала

+48 731 748 962 (viber)

+380 985562404

Marian.Przezdziecki@workservice.com.ua

foto

Анжела Зайцева

Заместитель директора украинского филиала

+380 990032815 (viber)

+380 681035017

Anzhela.Zaytseva@workservice.com.ua

foto

Марина Тихонова

Mенеджер по работе с клиентами

+380 990032815 (viber)

+380 637034820

Maryna.Tykhonova@workservice.com.ua

foto

Людмила Попова

Mенеджер по работе с клиентами

+380 991610186 (viber)

+380 681035017

Ludmila.Popova@workservice.com.ua

foto

Оксана Лагута

Oфисный работник

+380 990032815 (viber)

+380 681035017

Oksana.Lahuta@workservice.com.ua

Контакт для Працівників і Кандидатів

Оберіть регіон Польщі, в якому Ви шукаєте роботу, та знайдіть контактний номер телефону до нашого офісу
відділи в воєводстві
Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
 
Kraków

Aleja Pokoju 33
31-564 Kraków, PL

Tel./Fax: +[48] (12) 29 84 000

cv.krakow@workservice.pl

Olsztyn

ul. Wyszyńskiego 1
(Budynek Cezal)
1 piętro, lokal 105
11-041 Olsztyn, PL

Tel./Fax: +[48] 508 000 873
 

olsztyn@workservice.pl

Wronki

ul. Poznańska 63 A
64-510 Wronki

Tel.: Brak numeru stacjonarnego,
rekrutacje: 508 040 382 
lub 512 176 417
 

wronki@workservice.pl

Poznań

Work Service S.A.
Oddział Poznań

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań

Tel.+48 61 628 60 60
Fax.+48 61 853 47 86

poznan@workservice.pl

Przepraszamy, ale jeszcze nie mamy tutaj oddziału.
 
Wrocław

ul. Wierzbowa 30
50-056 Wrocław, PL

Tel.: + [48] (71) 37 10 826
Fax: +[48] (71) 37 10 869

wroclaw@workservice.pl

Legnica

Plac Wolności 4
59-220 Legnica, PL

Tel. [+ 48] 508 040 044

legnica@workservice.pl

Włocławek

pl. Wolności 3/4, pok. B104
87-800 Włocławek, PL

Tel.: +[48] (54) 232 62 95
Tel.: +[48] 512 175 458

bydgoszcz@workservice.pl

Bydgoszcz

ul. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz, PL

Tel./Fax: +[48] (52) 34 57 166

bydgoszcz@workservice.pl

Łódź

ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź, PL

Tel.: +[48] (42) 67 82 772
Fax: +[48] (42) 67 81 004

cv.lodz@workservice.pl

Lublin

ul. Królewska 3
20-109 Lublin, PL

Tel.:+[48] (81) 46 02 992
Tel.:+[48] (81) 46 02 990 (WSSA)
Tel:+[48] (81) 46 02 991 (FC)

 

lublin@workservice.pl

Szczecin

ul. K. Królewicza 2n/4
70-415 Szczecin

Tel.: +[48] 508 000 847

szczecin@workservice.pl

Stalowa Wola

Al. Jana Pawła II 2A/7
37-450 Stalowa Wola

tel. [+48] 508 040 396
tel. [+48] 508 000 775

cv.stalowawola@workservice.pl

Rzeszów

ul. PCK 2
35-060 Rzeszów, PL

Tel./Fax: +[48] (17) 78 21 102

cv.rzeszow@workservice.pl
rzeszow@workservice.pl

Mielec

ul. Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec, PL

Tel.: +[48] 512 175 429
Tel.: +[48] 508 040 125

mielec.cv@workservice.pl

Dębica

ul. 1-go Maja 1 pok. 16
39-200 Dębica 

Tel./Fax: + [48] (14) 68 18 217

debica@workservice.pl

Białystok

ul. Lipowa 30, lokal 201
15-427 Białystok, PL

Tel.: +[48] 508 000 811
bialystok@workservice.pl

Warszawa

ul. Grzybowska 3, lokal U6
00-132 Warszawa, PL

Tel.: +[48] (22) 49 34 789
Fax: +[48] (22) 18 82 900

warszawa@workservice.pl

Radom

ul. Struga 26/28
26-600 Radom, PL

Kom.: +[48] 508 040 122

radom@workservice.pl

Siedlce

ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce, PL

Kom.: +[48] 508 040 148

siedlce@workservice.pl

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk, PL

Tel.: Brak numeru stacjonarnego
każdy z konsultantów ma swój numer

gdansk@workservice.pl

Katowice

ul. Kopernika 6
40-064 Katowice, PL

Tel.: +[48] (32) 60 70 990
Fax: +[48] (32) 60 70 995

katowice@workservice.pl

Częstochowa

ul. Focha 53/5
42-200 Częstochowa, PL

Tel.: +[48] (34) 36 82 852
Fax: +[48] (34) 36 82 852

czestochowa@workservice.pl

Bielsko-Biała

ul. Dąbrowskiego 6

43-300 Bielsko-Biała, PL

Tel. +[48] (32) 72 15 636

bielsko@workservice.pl

 

 

Gliwice

ul. Jagiellońska 4

44-100 Gliwice, PL
 
Tel. +[48] (32) 333 80 01
 

 

Opole

ul. Armii Krajowej 4
45-071 Opole, PL

Tel.: +[48] 508 040 004

opole@workservice.pl

угору
Приймаю

В рамках нашого сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи перегляд сторінки, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie. Дізнайтеся більше тут.